Aktualności – Grudzień 2021

Witam serdecznie, postanowiliśmy, że zmieniamy format prowadzenia aktualności inwestorskich. Od teraz zaczniemy udzielać krótkich informacji na temat prowadzonych projektów w formie pisemnej, video natomiast gdy posiadać będziemy interesujące materiały oraz takie, które chciałbym, aby byli Państwo pierwszymi, którzy je zobaczą. Zachęcamy do kontaktowania się do spółek zależnych w celu uzyskania informacji na temat prowadzonych przez nich produkcji.

ACS
Projekt jest ciągle dopieszczany, odgrywany stale przez testerów, otrzymujemy coraz lepsze opinie, co pozwala nam już niedługo określać dokładną datę. Przed końcem nowego roku oraz w styczniu ACS starej się projektem priorytetowym. Prosimy o cierpliwość, już w styczniu powinniśmy ustalić konkretną datę wydania, jesteśmy przekonani, że będzie to 1 kwartał 2022.

HFC
Ustalamy strategię po festiwalu dem i otrzymanym feedbacku, aktualnie jesteśmy za wydaniem gry w Early Access na przełomie Q1-Q2 2022.

Stargate
Gra bardzo dobrze została odebrana przez graczy, jak również jej prezentacja, mimo iż nie jest to materiał reklamowy a utworzony pod wystąpienie prowadzącego. Na dokładne daty oraz co zostanie przekazane w kolejnych materiałach, ma wpływ wydawca. Jesteśmy już na ukończeniu projektu, oznacza to wprowadzenie szlifów, oraz bliski termin na kolejny przynajmniej podobnej wielkości projekt. Gra jest stworzona również w taki sposób, aby przyciągała widzów serialu swoją narracją oraz story. Z mojej strony powalczę, aby mieć możliwość przedstawienia państwu dodatkowych materiałów jak najszybciej.

Projekt Y
Podczas prezentacji slitherine, widoczny był również kilku sekundowy zwiastun oparty na assetach z gry. Pędzące dwa rydwany. Jest to projekt Y, mam nadzieję, że niedługo zostaną również przedstawione kolejne materiały oraz nazwa gry.

Monsters Domain
Zapisy do play testów ruszyły, za kilka dni rusza tygodniowa kampania marketingowa na zapisy do testów. Playtesty zostaną otwarte w styczniu. Gra także startuje w festiwalu dem na luty. Projekt przedstawia się bardzo obiecująco.

Życzę wszystkim wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2022.

Author grzechopl
Published
Categories Aktualności
Views 1553