Aktualności – Marzec 2023

Szanowni Inwestorzy,

Z przyjemnością informujemy Państwa o aktualnych wydarzeniach i planach naszej firmy. W skrócie, poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące naszych projektów.

Prolog gry Beer Simulator spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród graczy. Jest to dla nas bardzo pozytywny sygnał, a pełna wersja gry zostanie wydana w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Pracujemy nad kolejnym projektem, którego prolog zostanie wkrótce udostępniony. Gra Music Store Simulator pozwoli graczom na zarządzanie własnym sklepem muzycznym i będzie dostępna w formie próbnej w najbliższym czasie.

Nadchodzi także prolog naszej kolejnej gry – Monsters Domain. Mamy wysokie oczekiwania co do tego tytułu, a pełna wersja gry planowana jest na początek III kwartału bieżącego roku.

Pragniemy również poinformować, że gra Builders of Greece, która jest jednym z naszych najbardziej oczekiwanych projektów, zostanie wydana w III kwartale 2023 roku.

W międzyczasie nieustannie pracujemy nad naprawami i ulepszeniami naszego wcześniejszego projektu „Aircraft Carrier Survival„. Dbamy o to, aby stale ulepszać i rozwijać grę, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla graczy.

Mamy nadzieję, że przedstawione informacje wzbudzają Państwa zainteresowanie i pozytywnie wpłyną na przyszłe inwestycje w naszą firmę. Jesteśmy przekonani, że nasze projekty przyniosą satysfakcję zarówno graczom, jak i inwestorom.

 

Z wyrazami szacunku,

CreativeForge Games

 

Published
Categories Bez kategorii
Views 1308