Aktualności Listopad 2023

Szanowni Inwestorzy,

Pragniemy podzielić się z Wami najnowszymi informacjami na temat naszych kluczowych projektów gier na PC.

 

Anonymous haker sImulator – gra jest opozniona ze wzgledu na wojenny region zamieszkania dewelopera. Pomimo utrudnień gra sie rozwija ale w znacznie wolniejszym tempie

 

My Hotel: Ta gra ewoluowała znacznie od pierwotnej wersji na Steam. Zawiera teraz wciągający prolog i fragmenty gry, które bedziemy sukcesywnie ujawniać. Celem jest wypuszczenie wersji demonstracyjnej jeszcze w tym roku, aby zainteresować graczy naszym unikalnym podejściem do tego typu gier, dodatkowo umieszcam w aktualnościach kawałek rozgrywki. .

 

Orc Warchief: Demo tej gry jest już dostępne dla testerów i jest w zaawansowanym stadium. wersja Prologowa zostanie opublikowana po dokładnych testach i poprawkach, aby zapewnić graczom najlepsze wrażenia, na dzień dzisiejszy nadal gra nie ma zielonego światła na opubikowanie daty. 

 

Aquarium Designer: Gra jest w końcowej fazie certyfikacji na Xbox. Oczekujemy pozytywnych wyników i niebawem ogłosimy datę premiery, co z pewnością ucieszy miłośników akwarystyki a tym bardziej przełoży sie na sprzedaż. 

 

Music Store Simulator: Od momentu premiery w lipcu, w formie Early Access, sprzedaliśmy 3200 kopii. Pracujemy nad dalszym rozwojem gry, aby w pełnej wersji, planowanej na połowę przyszłego roku, zapewnić jeszcze więcej funkcji i rozrywki. Liczymy na podbicie sprzedaży oraz dobre wyjście z Early Acces.

 

Monsters Domain: Gra jest w fazie końcowej, a decyzja o formie wydania zostanie podjęta w oparciu o opinie testerów jak również o możliwosći zespołu. Naszym celem jest zapewnienie, aby gra spełniała oczekiwania graczy, jak aby przełoży się to na pokrycie sprzedażowe.

 

Colonize: Ta gra strategiczna ma zadebiutować w Early Access w styczniu 2024 według informacji które chce zrealizoać developer.. Dzięki temu gracze będą mogli wcześniej doświadczyć rozgrywki i przyczynić się do jej rozwoju.

 

Beer Factory: Postanowiliśmy przesunąć premierę na początek przyszłego roku. Taka strategia pozwoli nam uniknąć zatłoczenia na rynku i zwiększyć szanse na sukces gry. Testy wewnętrzne i zewnętrzne przebiegają pomyślnie, a prolog otrzymał już wysokie oceny które przekroczyły 90% co jest swietnym wynikiem. Również do gry zastają zaproszeni gracze z zewnatrz co pozwoliło nam na stworzenie dodatkowych bezpłatnych testerów. Jak rónież na pluz trzeba zaznaczyć ciagłe dodatkowe zapisy na grę. Sprawdzamy dokąłdnie datę styczniową jako miesiac premiery. 

Builders of Greece: Gra zbiera pozytywne opinie w wersji prolog. Pełna wersja lub Early Access jest planowana na początek przyszłego roku. W przypadku tak duzego projekty wydaje sie być dobrym rozwiązanim forma Early Acces aby spokojnie dostosować balans rozgrywki oraz dopracować grę do wersji Full. 

Published
Categories Aktualności
Views 561